Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Dzień Matki z Radiem eM Kielce. Nagrody o łącznej wartości około trzech tysięcy złotych!

wtorek, 23 maja 2023 10:22 / Autor: Weronika Karyś
Dzień Matki z Radiem eM Kielce. Nagrody o łącznej wartości około trzech tysięcy złotych!
Dzień Matki z Radiem eM Kielce. Nagrody o łącznej wartości około trzech tysięcy złotych!
Weronika Karyś
Weronika Karyś

Z okazji Dnia Matki Radio eM Kielce, wraz z salonem kosmetycznym Monroe i restauracją Żółty Słoń, przygotowało dla słuchaczek i czytelniczek wyjątkowe nagrody. Ich łączna wartość to około trzy tysiące złotych. Konkursy startują lada dzień!

24 maja na profilu facebookowym Radia eM Kielce pojawi się post z zadaniem konkursowym z okazji Dnia Matki.

– Do wygrania będzie niesamowity pakiet – voucher o wartości 600 złotych na fotoodmładzanie do salonu kosmetycznego Monroe i kolacja dla dwóch osób bez limitu kwotowego do restauracji Żółty Słoń. Niesamowicie cieszymy się, że wraz z naszymi sponsorami głównymi możemy zorganizować taką inicjatywę. Sama jestem matką dwójki małych dzieci i wiem, jak ważna jest chwila dla siebie. Mam nadzieję, że nasze słuchaczki i czytelniczki są podobnego zdania – mówi Aleksandra Niemczyk, koordynator konkursu.

Rozwiązanie facebookowego konkursu odbędzie się na żywo na naszej antenie 26 maja między godziną 11 a 12.

Na tym jednak nie koniec niespodzianek! W Dniu Matki warto słuchać naszego radia już od godziny 10 do 13. Wówczas będzie można wygrać vouchery na zabiegi do salonu kosmetycznego Monroe – dermoinfuzja tlenowa (3 vouchery po 300 zł każdy) i peeling całego ciała (3 vouchery po 160 zł każdy).

– Zgarną je osoby, które nie tylko dodzwonią się na antenę jako pierwsze, ale również poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe, które zada nasza cudowna Aleksandra Rękas – mówi Joanna Kowacz–Makówka, marketing manager w Radiu eM Kielce.

Słuchajcie nas na 107,9 i 91,8 FM!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO