Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Pięć poszukiwanych osób zatrzymanych. Jeden… sam zgłosił się na komisariat

poniedziałek, 28 listopada 2022 14:37 / Autor: Aleksandra Rękas
Pięć poszukiwanych osób zatrzymanych. Jeden… sam zgłosił się na komisariat
Pięć poszukiwanych osób zatrzymanych. Jeden… sam zgłosił się na komisariat
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Od piątku w ręce kieleckich policjantów wpadło pięć osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeden z mężczyzn sam zgłosił się sam na komisariat, by sprawdzić stan trzeźwości. Wtedy okazało się, że był poszukiwany.

Do tego zatrzymania doszło w sobotni (26 listopada) poranek. Do Komisariatu Policji w Chmielniku zgłosił się 27-letni mieszkaniec gminy Pierzchnica, by „dmuchnąć” w alkomat.

- O ile wynik badania nie budził zastrzeżeń, to kartoteka mężczyzny już tak. Jak się okazało 27 – latek był poszukiwany przez buski sąd do odbycia kary czterech miesięcy pozbawienia wolności za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości – mówi Małgorzata Perkowska-Kiepas z KMP w Kielcach.

Z kolei 26-latek był poszukiwany przez jędrzejowski sąd. Mężczyzna wpadł, gdy w jednym z marketów próbował ukraść artykuły o wartości 135 złotych. Trafił prosto do Zakładu Karnego w Pińczowie, bo - jak się okazało - ma do odsiadki 15 dni za wykroczenia. Natomiast na cztery miesiące za kraty trafi 36-latek z Kielc.

- Mężczyzna został zatrzymany po zgłoszeniu, z treści którego wynikało, że nietrzeźwy śpi na ławce i cały czas przewraca się na jezdnię. Jak się okazało był poszukiwany przez kielecki sąd za groźby – dodaje policjantka.

Policjanci zatrzymali w miniony weekend w sumie pięć osób.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO