Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Mistrzostwa świata w karate coraz bliżej. Ruszyła sprzedaż biletów

czwartek, 18 sierpnia 2022 09:08 / Autor: Damian Wysocki
Mistrzostwa świata w karate coraz bliżej. Ruszyła sprzedaż biletów
Mistrzostwa świata w karate coraz bliżej. Ruszyła sprzedaż biletów
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Nieco ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia 7. Mistrzostw Świata Karate w Kategoriach Wagowych, ktore odbędą się w Kielcach. Ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Zawody w Hali Legionów zaplanowano na 24 i 25 września. Weźmie w nich udział około 170 zawodników z 40 krajów świata. Niebawem poznamy listy startowe.

– Za chwilę otrzymamy z WKO (World Karate Organization – przyp. red.) z Japonii potwierdzone listy zawodników wchodzących z skład reprezentacji krajów. Pracujemy nad ceremonią otwarcia, która będzie wyjątkowym widowiskiem – zdradza sensei Tomasz Kęćko, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego mistrzostw i prezes Kieleckiego Klubu Sportowego Karate.

W sieci pojawił się już spot promujący wydarzenie. W piątek odbędzie się premiera piosenki „Zostań Mistrzem Świata”, która będzie towarzyszyć turniejowi. Została nagrana w trzech językach. Przygotował ją Marcin Siegieńczuk, który jest zawodnikiem i trenerem Klubu Karate Białystok.

Kibice mogą już kupować bilety na kieleckie mistrzostwach. Szczegółowe informacje można uzyskać, pisząc na adres mailowy tickets@wc2022kielce.com lub dzwoniąc pod numer 600 986 870 w godzinach 15-20. Ceny wejściówek na jeden dzień rywalizacji wahają się w przedziale 100-320 złotych.

Pod koniec września w Kielcach odbędzie się również walne zebranie World Karate  Organization, na którym zostaną wybrane nowe władze. Wydarzeniu będzie towarzyszyć również Światowe Seminarium Karate Shinkyokushinkai. Do stolicy Świętokrzyskiego przyjedzie około 1200 osób.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO