Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Trzech zawodników KKB RUSHH powalczy w Łomży

czwartek, 29 września 2022 14:51 / Autor: Damian Wysocki
Trzech zawodników KKB RUSHH powalczy w Łomży
Trzech zawodników KKB RUSHH powalczy w Łomży
Damian Wysocki
Damian Wysocki

W piątek w Łomży odbędzie się XVII odsłona Suzuki Boxing Night. Na ringu zobaczymy trzech zawodników KKB RUSHH Kielce. Dwaj z nich stoczą zawodowe walki.

Jak już informowaliśmy do zmagań wraca Andrzej Wawrzyk (33-1, 19 KO). Były pretendent do mistrzowskiego pasa federacji WBA wznowił treningi kilka miesięcy temu. Podpisał kontrakt z KKB RUSHH. Jego celem jest wywalczenie kwalifikacji na igrzyska olimpijskie w Paryżu. W piątek sprawdzi swoją formę w starciu z Michałem Bołozem (3-4-2, 3 KO).

W zawodowym ringi zadebiutuje również Tomasz Niedźwiecki. Brązowy medalista mistrzostw Europy w kategorii 86 kg skrzyżuje rękawice z Krzysztofem Stawiarskim (2-3, 2 KO).

– Debiut zawodowy jest dla mnie nowym rozdziałem w karierze, jak również kolejną przygodą w sporcie. Z Krzysztofem zmierzymy się na dystansie sześciu rund. Obejrzałem jego jeden zawodowy pojedynek. To pięściarz opierający swój boks na fizyczności – powiedział Tomasz Niedźwiecki.

Kibice w Łomży zobaczą również siedem walk między Polakami a Rumunami w boksie olimpijskim. W składzie „biało-czerwonych” znalazł się Bartosz Gołębiewski z KKB RUSHH. W pojedynku wagi średniej zmierzy się z Florinem Serbanem.

Od godz. 20 zmagania podczas Suzuki Boxing Night XVII będzie można śledzić na antenie TVP Sport.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO