Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

BIZNES

Pięć kieleckich restauracji wśród stu najlepszych w Polsce

czwartek, 31 października 2019 20:24 / Autor: Radio eM
Pięć kieleckich restauracji wśród stu najlepszych w Polsce
Pięć kieleckich restauracji wśród stu najlepszych w Polsce
Radio eM
Radio eM

Przewodnik kulinarny Poland 100 Best Restaurants dostrzegł kieleckie restauracje. Pośród setki najlepszych restauracji z polski znalazło się aż pięć lokali z Kielc.

W notowaniu przewodnika znalazło się pięć restauracji z Kielc. To Monte - Carlo, Żółty Słoń, Rockabilly – Steakhouse & Whisky Bar, Si Senor oraz Włoska. – Jesteśmy na liście stu najlepszych restauracji w Polsce już od siedmiu lat. Podczas klasyfikacji brane jest pod uwagę kilka czynników. Komisja opiera się na bezpośrednich opiniach niezależnych ekspertów, którzy wyrywkowo badają poziom danego miejsca. Główny wpływ na ocenę ma opinia konsumentów. Jest ona bardziej wiarygodna od zdania garstki krytyków – mówił Grzegorz Romański, właściciel restauracji "Monte Carlo".

Premiera IX edycji Przewodnika Poland 100 Best Restaurants odbyła się w  Pałacu Tłokinia. Wszystkie restauracje są uszeregowane według „Poland 100 Best Restaurants Score” na podstawie kompilacji  przewodników i recenzji online. Dla każdej restauracji obliczana jest średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shopping (tajemniczy klient – przyp. red.).

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO