Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Kolejna Magic Night w Energylandii za nami! Były wyjątkowe iluminacje i pokaz fajerwerków

niedziela, 01 sierpnia 2021 13:56 / Autor: Aleksandra Rękas
Kolejna Magic Night w Energylandii za nami! Były wyjątkowe iluminacje i pokaz fajerwerków
Kolejna Magic Night w Energylandii za nami! Były wyjątkowe iluminacje i pokaz fajerwerków
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

31 lipca w Energylandii odbyła się kolejna odsłona Magic Night. W dniu imprezy, największy park rozrywki w Polsce otwarty jest do godziny 23, a goście mogą liczyć na niezapomniane wrażenia. Po zmroku atrakcje są zjawiskowo oświetlone, a zabawie towarzyszy pokaz fajerwerków.

Jeśli ktoś przegapił ostatnią imprezę Magic Night, nic straconego – szansa na zabawę w Energylandii do godziny 23 będzie w trzy pierwsze soboty sierpnia. To idealna okazja, by poszaleć na najszybszych atrakcjach w wyjątkowej scenerii.

– Serdecznie zapraszamy naszych gości. Podczas nocnej jazdy będziemy podziwiać niesamowitą iluminację parku, atrakcji, karuzel, zjeżdżalni czy kolejek widokowych. Cały park jest wówczas pięknie oświetlony, widok zapiera dech w piersiach. Trzeba to zobaczyć! - zachęca Kris Kojder, rzecznik prasowy Energylandii.

To jednak nie wszystko. Magic Night to także możliwość uczestniczenia w „Beach Party”. Tropikalne brzmienia, palmy, ogromna strefa basenów, liczne punkty gastronomiczne, a także wyjątkowe pokazy dadzą nam chwilę wytchnienia od zapierających dech w piersiach atrakcji. Jednak zapewne nie na długo – ekstremalne roller coastery zapewniają taką dawkę adrenaliny, że mało kiedy kończy się na jednym zjeździe.

– Jesteśmy w Energylandii już trzeci raz całą rodziną. W zeszłym roku się nie udało, więc stęskniliśmy się ogromnie za tymi emocjami. Mam za sobą dwukrotny zjazd na Formule, Zadrze, Hyperionie i Mayanie. Uczucia są nie do opisania. Na pewno wrócimy jeszcze nie raz – opowiadała pani Weronika z Wadowic.

Z relacji gości wynika, że jedną z najbardziej obleganych, a jednocześnie budzących ogromne emocje ekstremalną atrakcją jest Zadra, czyli najwyższy na świecie drewniany roller coaster.

- Jestem tu drugi raz i jeszcze nie zmierzyłam się z Zadrą. Myślę, że uda się za trzecim podejściem. Przyjechaliśmy razem z rodzinką i większość czasu spędziliśmy w bajkolandii. Byliśmy na podniebnych statkach, szalonym autobusie, jeździliśmy ogromnym traktorem. Później chłodziliśmy się w strefie wodnej, tam były szaleństwa na rurach. Dzieciaki są wniebowzięte, rodzice nie inaczej. Moje serce skradł Mayan – zdradza Agnieszka z Małogoszcza.

W Energylandii znajdziemy również Smoczą Krainę, w której z atrakcji korzystać mogą maluchy już od drugiego roku życia. 14 lipca otwarto z kolei kolejną strefę – Aqualantis – czyli miejsce z atrakcjami w oceanicznym klimacie. Nie brakuje fanów tego miejsca.

– Mam za sobą zjazd na Abyssusie i muszę powiedzieć, że to chyba moja ulubiona atrakcja do tej pory. Jestem zachwycony przepięknie oświetlonym parkiem i tym, że zabawa trwa o trzy godziny dłużej – stwierdził Sławek z Chęcin.

W Energylandii znajdziemy sześć stref, a także 25 gier i zabaw interaktywnych, dziewięć scen widowiskowych wraz z nowoczesnym kinem 7D oraz Moya Planetarium i kilkanaście dedykowanych sklepów. Park otwarty jest codziennie od 10 do 20, a w Magic Nights – do 23. Kolejne imprezy odbędą się 7,14 i 21 sierpnia.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO