Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Koszulki piłkarskie – jaki nadruk wybrać?

środa, 09 czerwca 2021 14:08 / Autor: Radio eM
Koszulki piłkarskie – jaki nadruk wybrać?
Koszulki piłkarskie – jaki nadruk wybrać?
Radio eM
Radio eM

Koszulki dla Twojej drużyny wybrane? Pora zdecydować się na wybór techniki nadruku. To właśnie od niej w głównej mierze będzie zależeć to, jak trwałe będą koszulki piłkarskie. Sublimacja, czy nadruk naklejany? Sprawdź, który wybrać!

Koszulki piłkarskie – zalety wyboru techniki sublimacyjnej

Już na samym wstępie warto zaznaczyć zalety wynikające z wyboru sublimacji. Jest to jedna z trwalszych technik, które nie tylko cechują się odpornością na uszkodzenia, ale również dają niemal nieograniczone możliwości względem projektowania napisów. Jak działa ta technika? Do sublimacji niezbędne są specjalne tusze, prasa i działalnie wysokiej temperatury. W dużym skrócie - cały proces polega na wprasowaniu kolorowych tuszy bezpośrednio we włókna dzianiny. Efektem jest trwały i elastyczny nadruk, który jest integralną częścią koszulki piłkarskiej.

koszulka pilkarska z nadrukiem peha croatia zolto niebieska

Koszulki piłkarskie a projekt nadruku

To, co ważne - sublimacja jest techniką, która pozwala na zrealizowanie niemalże wszystkich zamysłów projektowych. Podczas gdy niektóre metody nadruku oferują projekt jedno, maksymalnie dwubarwny, sublimacja wykorzystuje wiele różnorodnych barw, dzięki czemu możliwe jest idealne odwzorowanie nawet najbardziej skomplikowanych logotypów.

Właściwości koszulek piłkarskich z nadrukiem sublimacyjnym

Kolejną z zalet sublimacji jest to, że koszulki piłkarskie zadrukowane w ten sposób nie tracą swoich indywidualnych funkcji. Jeśli zatem koszulka piłkarska ma mieć właściwości oddychające, nadruk nie będzie utrudniał jej cyrkulacji powietrza, ponieważ jest integralną częścią materiału. Jeśli dzianina jest elastyczna, nadruk podobnie jak ona, będzie się rozciągał nie tracąc przy tym na estetyczności i intensywności.

koszulka pilkarska z nadrukiem peha vigo czarno czerwona

Ile kosztuje sublimacja?

Koszulki piłkarskie z nadrukiem sublimacyjnym nie muszą kosztować dużo. W ofercie marki PEHA https://pehasports.com/odziez-do-pilki-noznej/koszulki-pilkarskie/ znajdziesz możliwość bezpłatnej personalizacji przy zamawianiu koszulek dla zespołu. Oznacza to, że poza wysoką jakością wykorzystanych do produkcji dzianin, ciekawym designem i współczesną, sportową linią koszulek piłkarskich, otrzymujesz całkowicie za darmo jeden z najlepszych nadruków w świecie odzieży sportowej. Co możesz nadrukować na koszulce piłkarskiej? W zasadzie wszystko – numer, dowolny napis, logotyp, czy godło. Możliwości są niemal nieograniczone!

Jeśli zależy Ci na trwałym nadruku na koszulkach piłkarskich – wybierz trwałą sublimację. Dzięki niej nie tylko zapewnisz sobie profesjonalny wygląd na boisku, ale również zainwestujesz w maksymalną trwałość koszulek, w których trenujesz na co dzień i bierzesz udział w oficjalnych rozgrywkach.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO