Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Sukces Wodociągów Kieleckich

wtorek, 26 lutego 2019 09:21 / Autor: Magdalena Nowak
Sukces Wodociągów Kieleckich
Sukces Wodociągów Kieleckich
Magdalena Nowak
Magdalena Nowak
Wodociągi Kieleckie zajęły piąte miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji „Strefy Gospodarki”, dodatku „Dziennika Gazety Prawnej”. Kielecka spółka awansowała o jedno miejsce.

Wodociągi Kieleckie potwierdziły swoją wysoką pozycję w branży. W opublikowanym w poniedziałek 25 lutego Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji kielecka spółka zajęła piątek miejsce, awansując o jedną pozycję w porównaniu z ubiegłorocznym zestawieniem.

- W rankingu bierzemy udział od początku, bo nie obawiamy się porównań z najlepszymi w branży. Zawsze utrzymujemy się w pierwszej dziesiątce, co świadczy, że nasze wyniki nie są przypadkowe, ale stale doskonalimy nasze przedsiębiorstwo, żeby jak najlepiej służyło mieszkańcom - komentuje Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich.

Uczestnicy rankingu prowadzonego przez „Strefę Gospodarki”, dodatek gospodarczy „Dziennika Gazety Prawnej” nie ponoszą żadnych kosztów związanych z udziałem. Muszą za to wypełnić szczegółową ankietę dotyczącą m.in. finansów przedsiębiorstwa, awaryjności sieci, taryf, wydatków na szkolenia, wykorzystania funduszy unijnych i działalności z zakresu CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu). Na tej podstawie uczestników rankingu ocenia niezależne jury.

„Ranking ma na celu pokazanie czołówki branży wod-kan, wyróżnienie najlepszych w niej przedsiębiorstw, ale przede wszystkim pokazanie jak wielki wysiłek popularne Pewiki wkładają w swą codzienną pracę, utrzymanie wysokiej sprawności technicznej urządzeń i instalacji przez cały rok” - czytamy w artykule redakcyjnym „Strefy Gospodarki”.

W tym roku pierwsze miejsce zajęło PWiK w Częstochowie, za nim byłyJZWiK w Jastrzębiu Zdroju i Aquanet w Poznaniu.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO