Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Twoja córka nie chce nosić czapki? Wspólne zakupy i przymierzanie online to zmienią!

poniedziałek, 31 maja 2021 11:15 / Autor: Radio eM
Twoja córka nie chce nosić czapki? Wspólne zakupy i przymierzanie online to zmienią!
Twoja córka nie chce nosić czapki? Wspólne zakupy i przymierzanie online to zmienią!
Radio eM
Radio eM

Rodzice bardzo często mierzą się z niechęcią swoich pociech do noszenia czapki. O ile wiosną czy latem problem maleje, w okresie jesiennym znów powraca. W tym sezonie możesz uniknąć nieprzyjemnych rozmów, dając dziecku możliwość samodzielnego wybrania czapki idealnej. Dzięki nowoczesnym technologiom, jej dobór oraz przymiarki mogą zostać przeprowadzone... online. Dowiedz się więcej i jeszcze dziś udajcie się na wspólne poszukiwanie modnej czapki!

Rodzinne zakupy mogą być świetną zabawą. Pozwól dziecku wybrać czapkę dla siebie

Kiedy wymagamy od dziecka noszenia czegoś, co mu się nie podoba, musimy liczyć się z odmową. Maluchy bywają wymagające, a ich preferencje modowe stale się zmieniają. W przypadku wyboru czapki nie pozostaje nic innego, jak się z tym pogodzić i zaproponować kompromisowe rozwiązanie. Znakomitą metodą na przypodobanie się dziecku są... wspólne zakupy.

W czasach, gdy wiele sklepów działa wyłącznie w trybie online, procedurę kupowania czapki też można przeprowadzić przez internet. Wbrew pozorom, nie musi ona sprowadzać się do oglądania zdjęć i porównywania fasonów. Sklep PaMaMi umożliwia klientom skorzystanie ze specjalnej aplikacji do mierzenia czapek przy pomocy smartfona! Wybrane modele nakłada się na swoje zdjęcie i w ten sposób otrzymuje odpowiedź, jak dana czapka będzie się prezentować na naszej głowie. Jeśli Twoja córka to mała miłośniczka mody, takie przymiarki z pewnością ją zainteresują. Dopilnuj, żeby w zakupowym szaleństwie uczestniczyła cała najbliższa rodzina. Wówczas każdy będzie mógł wyrazić swoją opinię na temat konkretnej czapki i podpowiedzieć, która robi najlepsze wrażenie. Pamiętaj, że ostateczna decyzja należy do dziecka – w końcu to ono będzie ją nosić.

Modne czapki dla dziewczynek zachwycają kolorami. Czerwień, mięta, a może róż?

Obok fasonu, podstawowym kryterium przy wyborze czapki dziewczęcej jest kolor. Klasyczny pudrowy róż, delikatna mięta i odcienie fioletów to zaledwie kropla w morzu tego, co oferują producenci. W sklepie PaMaMi można natrafić na oryginalne czapki dla dziewczynek w klasycznych oraz nietypowych kolorach. Być może Twojej córce do gustu przypadnie butelkowa zieleń albo czerwień w wyrazistej odsłonie? Niczego nie zakładaj, pozwól się zaskoczyć! Podczas zakupów przyjrzyjcie się różnym fasonom: smerfetkom, czapkom z pomponami i z ciekawym wywinięciem. W razie trudności z wyborem jednego modelu, zawsze w grę wchodzi zakup dwóch.

Warto wspomnieć, że czasem problem uprzedzenia do czapek nie wynika z ogólnej niechęci do zakrywania głowy, lecz z urazy do konkretnego modelu. Zdarza się np., że czapka zakładana dziecku została wykonana z drapiącego materiału. Delikatna skóra głowy jest szczególnie wrażliwa, dlatego czapka musi być starannie uszyta, dopasowana do potrzeb najmłodszych. Zakupy rób w sprawdzonych sklepach, u polskich projektantów. Jednym z nich jest PaMaMi, na którego stronę serdecznie Cię zapraszamy!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO