Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

KULTURA

Kolejna odsłona Kina Letniego w KPT

wtorek, 28 lipca 2020 10:48 / Autor: Magdalena Nowak
Kolejna odsłona Kina Letniego w KPT
Kolejna odsłona Kina Letniego w KPT
Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Już siódmego sierpnia odbędzie się drugi seans w ramach kina letniego z KPT. Tym razem widzowie zobaczą film „Chłopiec z burzy” w reż. Shawn Seet.

– To kolejna propozycja dla całych rodzin. Na takie właśnie kino stawia w tym sezonie Kielecki Park Technologiczny. „Chłopiec z burzy” jest zabawną, wzruszającą i mądrą opowieścią o niezwykłej przyjaźni, która niesie za sobą wiele cennych wartości – informuje Magdalena Werens-Pokrzepa z KPT.

(zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=X4HpT0JOzoY)  

Film prezentowany będzie w zielonej przestrzeni Energetycznego Ogrodu Doświadczeń KPT przy ulicy Olszewskiego. Seans rozpocznie o godz. 20. Wstęp na wydarzenie możliwy jest od godz. 19:15. Bilety w cenie 5 zł/os. można nabyć przez stronę https://bilety.ecn.kielce.pl/ lub w kasie Energetycznego Centrum Nauki.

Ze względu na sytuację epidemiczną, organizatorzy bardzo proszą o dostosowanie się do obecnych zaleceń sanepidu w celu zapewnienia bezpieczeństwa sobie, pozostałym uczestnikom oraz obsłudze. Podobnie jak poprzednim razem, na terenie wydarzenia będą wyznaczone strefy. Należy pamiętać o tym, aby zabrać ze sobą leżaki, koce lub maty do siedzenia. Udział w seansie jest możliwy w maseczkach, chustach, kominach lub innych materiałach zasłaniających usta i nos, chyba że zachowany zostanie 2 metrowy dystans.

Wydarzenie tradycyjnie organizowane jest we współpracy z Kinem Moskwa, a partnerem jest firma Regioszulki.

Regulamin Kina jest dostępny na stronie:  http://www.technopark.kielce.pl/download.php?id=4065

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO