Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

KULTURA

Pomóżmy potrzebującym. Jeszcze zostały płyty

poniedziałek, 11 stycznia 2021 15:04 / Autor: Beata Kwieczko
Pomóżmy potrzebującym. Jeszcze zostały płyty
Pomóżmy potrzebującym. Jeszcze zostały płyty
Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Jeszcze można kupić płyty z kolędowania, które odbywało się w ramach koncertu "Betlejem w Polsce". Dochód ze sprzedaży albumów zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących.

Płyty dadzą możliwość przypomnienia sobie, jak brzmiało i wyglądało betlejemskie kolędowanie podczas Świąt Bożego Narodzenia w 2019 roku. Na stronie betlejemwpolsce.pl są dostępne również koncerty z poprzednich lat oraz pakiety z płytami.

Ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczne "Betlejem w Polsce" przeniosło się do Internetu. W pierwszy dzień Świąt mogliśmy posłuchać najpiękniejszych kolęd i pieśni bożonarodzeniowych z ubiegłych edycji imprezy. Na koncert złożyły się nowe aranżacje utworów, które w poprzednich latach zostały najbardziej zapamiętane przez publiczność i wywołały u niej największe emocje.

W tegorocznej edycji Betlejem zaśpiewali młodzi artyści: Kacper Bator, Anita Dudczak, Gabi Gąsior, Anna Gąsienica-Byrcyn, Luisa Kliś, Marta Król, Martyna Jelita, Andrzej Lampert, Kasia Moś, Kuba Molęda, Beata Przybytek i Roksana Węgiel.

Płyty można zakupić TUTAJ.

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO