Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Poznaliśmy tegoroczną gwiazdę muzyczną „Dzikiej Róży”

środa, 31 maja 2023 18:00 / Autor: Łukasz Czerwiak
Poznaliśmy tegoroczną gwiazdę muzyczną „Dzikiej Róży”
Poznaliśmy tegoroczną gwiazdę muzyczną „Dzikiej Róży”
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

W środę, 21 czerwca, odbędzie się gala finałowa 31. Plebiscytu Publiczności "O Dziką Różę". Na jej koniec wraz z zespołem wystąpi Kasia Lins.

– Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2020 roku wydała bardzo dobrze przyjęty album „Moja wina", czyli zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach – opowiada Paulina Drozdowska, rzecznik prasowy kieleckiej sceny dramatycznej.

– W lipcu 2020 roku Kasia Lins opublikowała w intrenecie live show „Czego dusza pragnie". Materiał uzyskał świetne recenzje i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i dziennikarzy. Na swoim koncie Kasia Lins ma nominacje do Fryderyków (2019 i 2021), Nagrody Kulturalnej Onetu i Miasta Kraków - O!Lśnienia. Jest również laureatką Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego (2020) – dodaje Paulina Drozdowska.

W Kielcach wokalistka, oprócz dotychczasowego repertuaru, zaprezentuje przedpremierowo nowe piosenki z nadchodzącego nowego albumu, którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku.

Więcej o samym plebiscycie piszemy: TUTAJ.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO