Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

MIASTO

Blogerzy turystyczni z całej Polski przyjadą do Kielc i regionu

piątek, 24 września 2021 16:46 / Autor: Michał Łosiak
Blogerzy turystyczni z całej Polski przyjadą do Kielc i regionu
Blogerzy turystyczni z całej Polski przyjadą do Kielc i regionu
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Już niedługo do Kielc przyjadą z różnych miast Polski blogerzy turystyczni. W programie znajdzie się odwiedzanie największych atrakcji naszego miasta i regionu.

W mediach społecznościowych mają tysiące followersów i co roku odwiedzają dziesiątki miejsc w kraju i na świecie. W weekend, między 15 a 17 października, popularni blogerzy będą jednak w Kielcach. To wspólna inicjatywa Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego, Geoparku Świętokrzyskiego i blogera Jakuba Juszyńskiego.

– Chcemy zaprezentować się z najlepszej strony, ponieważ to dobra promocja naszego miasta i regionu. Pokażemy najciekawsze atrakcje- mówi Michał Poros z Geoparku Świętokrzyskiego.

Pierwszego dnia goście z całej Polski będą poznawali Kielce. Nazajutrz odwiedzą Kadzielnię, Chęciny, Górę Miedziankę, a wieczorem wszyscy udadzą się w stronę Ponidzia, gdzie przyjrzą się jednej ze świętokrzyskich winnic.

– Będą to blogerzy z Gdańska, Warszawy, Łodzi i innych miast. Postaramy się pokazać im wszystko to, co u nas najlepsze – dodaje Jakub Juszyński, autor bloga tymrazem.pl.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO