Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Moc atrakcji dla dzieci i młodzieży przy SP 7 w Kielcach

piątek, 02 czerwca 2023 09:41 / Autor: Radio eM
Moc atrakcji dla dzieci i młodzieży przy SP 7 w Kielcach
Moc atrakcji dla dzieci i młodzieży przy SP 7 w Kielcach
Radio eM
Radio eM

Kto powiedział, że Dzień Dziecka należy świętować tylko 1 czerwca? Nikt! Dlatego koleją dawkę atrakcji dla dzieci i młodzieży zaplanowano także na poniedziałek, 5 czerwca. Przy Szkole Podstawowej nr 7 w Kielcach odbędzie się festyn pod nazwą „Młodzieżowy styl i chill w 7". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. Jak zapewniają, będzie co robić.

Impreza rozpocznie się o godzinie 9:30.

- Zapraszamy wszystkich, zarówno najmłodszych, jak i młodzież wraz z rodzicami i przyjaciółmi. Przygotowaliśmy dużo atrakcji, dlatego każdy tu znajdzie coś dla siebie – zachęca Jacek Sitarski, organizator wydarzenia.

W planach są między innymi gry rekreacyjne, rywalizacja na torach przeszkód czy pokazy pierwszej pomocy.

 - Będzie kącik fryzjerski oraz studio kulinarne, przy których uczniowie ZDZ w Kielcach będą dzielić się z nami swoimi talentami. Nie zabraknie też drużyny sanitarnej z kieleckiego Słowaka, która nauczy nas udzielania pierwszej pomocy. Służby mundurowe, czyli straż i policja wprowadzą nas w tajniki swojej pracy, pokażą sprzęt i udzielą cennych rad. Oprócz tego wszystkiego będzie przede wszystkim dużo gier i zabaw z nagrodami i niespodziankami. Myślę, że nikt nie będzie się nudził – dodaje organizator.

Impreza odbędzie się w poniedziałek, 5 czerwca na placu przy Szkole Podstawowej nr 7, przy ulicy Zimnej 16 w Kielcach. Początek o godzinie 9:30. Zakończenie zaplanowano na godzinę 12:00.

 

IMG-20230602-WA0000_2.jpg

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO