Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Pomóżmy odzyskać sprawność panu Maciejowi!

wtorek, 14 czerwca 2022 12:48 / Autor: Weronika Kępa
Pomóżmy odzyskać sprawność panu Maciejowi!
siepomaga.pl
Pomóżmy odzyskać sprawność panu Maciejowi!
siepomaga.pl
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Pochodzący z Kielc 60-letni Maciej Kamiński cierpi na niedowład czterokończynowy. W walce o odzyskanie sprawności ma pomóc mu czteromiesięczny turnus rehabilitacyjny. Jego koszt przekracza jednak możliwości finansowe mężczyzny.

Tętniak w głowie pana Macieja zaatakował z zaskoczenia. „Momentalnie rozpoczęła się walka o jego życie. Maciej opuścił szpital z niedowładem czterokończynowym, po zatorowości płucnej i zatorze w lewej tętnicy biodrowej. Miał ostrą niewydolność oddechową i zawał śledziony. Jest też po przejściowej tracheostomii”, czytamy na stronie siepomaga.pl.

Mężczyznę czeka teraz długa i trudna walka o przywrócenie minimum sprawności. „W kilka minut jego życie diametralnie się zmieniło... Mimo przeciwności losu nie poddaje się. Każdego dnia z wielką determinacją ćwiczy pod okiem specjalistów. Dzięki szybko podjętej rehabilitacji widać postępy, ale niestety będzie to bardzo długotrwały i kosztowny proces”.

Powrót do sprawności, która pozwoli mu na samodzielne funkcjonowanie jest możliwy, ale liczy się czas. „Intensywna rehabilitacja wiąże się jednak z ogromnymi kosztami, które znacznie przewyższają nasze możliwości finansowe. Bez Państwa pomocy nam się nie uda. Bardzo prosimy o wsparcie, cenna jest każda złotówka”, piszą Beata, Piotrek i Ania, rodzina pana Macieja.

Mężczyzna potrzebuje ponad stu tysięcy złotych. Póki co udało się zebrać niespełna pięć procent tej kwoty.

Pana Macieja można wesprzeć pod linkiem: https://tiny.pl/9zgqx

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO