Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

MIASTO

Próba porwania dzieci na Ślichowicach? Sprawę wyjaśnia policja

sobota, 10 kwietnia 2021 11:06 / Autor: Adrianna Linertowicz
Próba porwania dzieci na Ślichowicach? Sprawę wyjaśnia policja
Próba porwania dzieci na Ślichowicach? Sprawę wyjaśnia policja
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

W Internecie zawrzało. „Facet chciał wrzucić dwóch ośmioletnich chłopców do bagażnika. Jakaś Pani zauważyła i zaczęła krzyczeć, druga podleciała i uciekł”, taka informacja obiegła lokalne media społecznościowe. Do próby porwania dwójki dzieci miało dojść w czwartek, 8 kwietnia, na osiedlu Ślichowice w Kielcach. 

Wpis o próbie porwania dwóch chłopców pojawił się na jednej z grup facebookowych. Z jego treści wynikało, że pewien mężczyzna miał zaczepiać dzieci i próbować zaciągnąć je do samochodu. Autorka dodała w poście, że sprawa została już zgłoszona na policję. Do wpisu były także dołączone dwa zdjęcia mężczyzny, który rzekomo miał dokonać próby porwania. Informacja szybko obiegła Internet. Pojawiło się mnóstwo komentarzy i udostępnień.

O zdanie w sprawie tego incydentu zapytaliśmy policję.

– Rzeczywiście, potwierdzam, że w czwartkowe popołudnie na terenie osiedla Ślichowice doszło do zdarzenia z udziałem osoby dorosłej i osób nieletnich. W sprawie został już zatrzymany 33-letni mieszkaniec Kielc. Na chwilę obecną trwają czynności zmierzające do szczegółowego ustalenia przebiegu całego zajścia – wyjaśnia Małgorzata Perkowska-Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Czekamy na więcej informacji w tej sprawie.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO