MIASTO
Uwaga kierowcy! Jest bardzo ślisko


Mamy spore utrudnienia na kieleckich i świętokrzyskich drogach, bo jest na nich w tej chwili bardzo ślisko.
To było ciężkie popołudnie dla wszystkich wracających z pracy. Oblodzona jezdnia dała się we znaki kierowcom zarówno w centrum miasta, jak i na osiedlach. Do domu, ulicą Nowaka-Jeziorańskiego na Osiedlu Świętokrzyskim wracał pan Tomasz.
– Czegoś takiego nie pamiętam. Takie korki są w ogromnych miastach, a nie tutaj. Normalnie jadę tędy dwie minuty, a teraz czekam już pół godziny. Co chwilę jakiś samochód się ślizga i trzeba uważać. Gdzie są drogowcy? – pyta kierowca.
Nie lepiej było na innych drogach. Gigantyczny korek utworzył się na ulicy Szybowcowej i drodze prowadzącej do Masłowa. Na „siódemce” utrudnienia spowodował samochód ciężarowy.
Policja apeluje, aby w tych warunkach zachować szczególną ostrożność.

![[FOTO]](/media/k2/items/cache/7026e0f4786fbb23c7e5780be06f8dc6_L.jpg)
![[FOTO] W Kielcach powstała pierwsza w Polsce „Via Ferrata”](/media/k2/items/cache/6cbea909db50d650b0df71c54a10fe03_L.jpg)





