Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Wkrótce otwarcie Bricomarche w Pasażu Świętokrzyskim

czwartek, 03 października 2019 16:58 / Autor: Beata Kwieczko
Wkrótce otwarcie Bricomarche w Pasażu Świętokrzyskim
Wkrótce otwarcie Bricomarche w Pasażu Świętokrzyskim
Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

Kończy się rozbudowa Pasażu Świętokrzyskiego na kieleckich Ślichowicach. Centrum handlowe wkrótce powiększy się o trzy nowe sklepy. Jednym z nich będzie punkt sieci supermarketów budowlano-dekoracyjnych Bricomarche.

Pasaż Świętokrzyski działa od 2006 roku. Prace przy jego rozbudowie rozpoczęły się wiosną ubiegłego roku, ale z powodu problemów budowlanych zostały wstrzymane na kilka miesięcy. Wznowiła je firma Euro Granit Strzegom Budownictwo, a po niej przejęło je przedsiębiorstwo Wanship z Łodzi. Na początku listopada zostanie tu otwarta sieć Bricomarche. Całkowita powierzchnia rozbudowy wyniesie około 5 tysięcy metrów kwadratowych. Sklep potentata będzie działał na całkowitej powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej około 4 tysięcy metrów kwadratowych.

Bricomarche to europejska sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych segmentu dom i ogród. Jej supermarkety to cztery specjalistyczne działy - budowanie, dekoracja, majsterkowanie, ogród i rekreacja. Będzie można w nim kupić m.in. materiały budowlane, wykończeniowe i dekoracyjne, chemię do budowy, sprzęt budowlany, ogrodzenia, a także meble, sprzęt ogrodowy, rośliny, artykuły dla zwierząt i gospodarstwa domowego. Będzie to trzeci sklep tej sieci w województwie świętokrzyskim. Dwa działają już w Sandomierzu i Starachowicach.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO