Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Zaszczep się w Ogrodzie Botanicznym

czwartek, 26 sierpnia 2021 13:46 / Autor: Wojciech Dudkowski
Zaszczep się w Ogrodzie Botanicznym
fot. Piotr Michalec
Zaszczep się w Ogrodzie Botanicznym
fot. Piotr Michalec
Wojciech Dudkowski
Wojciech Dudkowski

Kolejny piknik z mobilnym punktem szczepień w Kielcach zostanie zorganizowany w Ogrodzie Botanicznym. W najbliższy weekend, 28-29 sierpnia, wstęp do ogrodu kosztować będzie tylko złotówkę. Oprócz tego przewidzianych jest wiele atrakcji, zarówno dla młodszych, jak i starszych.

Podczas spotkania z mieszkańcami będzie można na przykład wziąć udział w zajęciach jogi, pokazach masażu tajskiego jogicznego Nuad Thai oraz w grach i zabawach.

W sobotę w godz. od 10 do 16 na terenie ogrodu zorganizowany będzie mobilny punkt szczepień w ramach akcji „Szczepimy się". Chętni będą mogli zaszczepić się przeciw COVID-19 bez zapisów i kolejek. Wystarczy znać swój numer PESEL. Osoby, które zdecydują się na szczepienie mogą liczyć na upominki.

W niedzielę, 29 sierpnia, coś dla miłośników biegania i nordic-walking, czyli Botaniczna Piątka. Chętni pokonają pięć kilometrów po pętli na terenie Ogrodu Botanicznego Geonatura Kielce. Na bieg i marsz można zapisać się do 27 sierpnia oraz w przypadku wolnych pakietów także w dniu zawodów.

aktywny weekend OB www

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO