Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MUZYKA

Specjalne wydanie płyty "OCHMAN"

czwartek, 19 maja 2022 09:00 / Autor: Michał Sierlecki
Specjalne wydanie płyty "OCHMAN"
Specjalne wydanie płyty "OCHMAN"
Michał Sierlecki
Michał Sierlecki

Ukazała się Deluxe Edition płyty „Ochman” zawierająca 3 dodatkowe utwory, specjalną obwolutę, dodatkowe strony oraz inne zdjęcia w książeczce. Na reedycji nie mogło zabraknąć piosenki „River”, która została zaprezentowana przez Krystiana Ochmana na Eurowizji 2022 w Turynie.

Krystian Ochman, zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz 58. KFPP w Opolu, wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Ostatni rok udowodnił, że jest to artysta wyjątkowy, a lista nominacji i nagród przeszła jego najśmielsze oczekiwania. Krystian wygrał krajowe preselekcje i reprezentował Polskę na Eurowizji 2022, zdobył Wiktora za 2021 rok w kategorii „Odkrycie roku”, został nominowany do Odkryć Empiku 2021 w kategorii Muzyka, a dodatkowo uzyskał dwie nominacje do Fryderyków w kategoriach: „Album Roku Pop” oraz „Fonograficzny Debiut Roku”.

Jego debiutancki album ukazał się 19 listopada 2021 roku. To właśnie z niego pochodzą takie single jak „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Wspomnienie” czy „Prometeusz”. Warto dodać, że płyta trafiła na szczyt listy przedsprzedaży na empik.com oraz zadebiutowała na 6. miejscu OLiS, gdzie utrzymuje się do dziś.

Tracklista:

1. Światłocienie

2. Wielkie tytuły

3. Złodzieje wyobraźni

4. Ja to znam ft. Avi

5. Wspomnienie

6. Gdzie iść

7. Pewnego dnia

8. Prometeusz

9. Ten sam ja

10. Nie chcę już czekać

11. Lights In The Dark

12. River

13. Storyline

14. Overthinking

 

źródło: Universal Music Polska

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO