Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Będą zmiany na kolei. Powakacyjny rozkład jazdy jest już dostępny

wtorek, 16 sierpnia 2022 09:26 / Autor: Wojciech Dudkowski
Będą zmiany na kolei. Powakacyjny rozkład jazdy jest już dostępny
Będą zmiany na kolei. Powakacyjny rozkład jazdy jest już dostępny
Wojciech Dudkowski
Wojciech Dudkowski

W październiku do Warszawy pojedzie dodatkowy pociąg, nie dojedziemy natomiast ze Skarżyska Kamiennej do Łodzi, a chcąc dojechać do Zakopanego w Krakowie będziemy musieli przesiąść się na autobus. Od niedzieli 4 września wchodzi w życie kolejna korekta rozkładu jazdy pociągów.

Ze stacji Kielce do stolicy od 4 do 25 października pojedzie dodatkowy pociąg IC 21112 Rej. Wyruszy o 7:58, a na stacji Warszawa Śródmieście zatrzyma się o 10:33, bieg skończy na stacji Warszawa Wschodnia o 10:42. W drogę powrotną wyruszy o 16:44, by dojechać do Kielc na 19:17.

Pociąg IC Karłowicz do Zakopanego skończy bieg na stacji Kraków Główny. Tam podróżni będą mogli przesiąść się na autobus komunikacji zastępczej, który do stolicy Tatr dojedzie o 9:25.

Spore utrudnienia czekają także pasażerów linii Skarżysko-Łódź. Pociągi nie będą kursowały w pełnej relacji, a jedynie do Opoczna i Tomaszowa Mazowieckiego. Za część z nich kursować będą zastępcze autobusy.

Wiele pociągów zmieniło także swoje godziny kursowania. Szczegóły nowego rozkładu jazdy dostępne są na stronie portalpasazera.pl

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO