Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Dołącz do mikołajkowych i licytacji i podaruj dzieciom piękne święta!

wtorek, 22 listopada 2022 13:25 / Autor: Aleksandra Rękas
Dołącz do mikołajkowych i licytacji i podaruj dzieciom piękne święta!
Dołącz do mikołajkowych i licytacji i podaruj dzieciom piękne święta!
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Bon do fryzjera, voucher na masaż i basen, kosmetyki do pielęgnacji, a nawet… pomoc w trzepaniu dywanów i sprzątaniu piwnicy. Na mikołajkowych licytacjach kupić można wszystko. A przede wszystkim – sprawić ogromną radość maluchom z domów dziecka.

 

Akcja powstała po prostu, z odruchu serca. Fejsbukowy profil założyła pani Karolina, która od lat pomaga maluchom w potrzebie.

- W poprzednich latach działało to w ten sposób, że sama pozyskiwałam sponsorów i robiłam paczki dla dzieci. Niestety, teraz czasy są trudne. Niektóre firmy nie chcą angażować się już w akcję, a maluchy jak co roku czekają na prezenty. Gdyby ich nie dostały, pękłyby im chyba serca – mówi pani Karolina.

I tak zrodził się pomysł na organizację fejsbukowych licytacji. A te świetnie się sprawdziły – na portalu co rusz pojawią się nowe posty, a zebrana kwota wynosi już dziesięć tysięcy złotych.

- Bardzo fajnie się to rozwinęło, zaangażowało się mnóstwo osób. Chcemy zebrać 20 tysięcy złotych, a pieniądze przeznaczymy na zakup prezentów dla 58 maluchów przebywających w kieleckich domach dziecka – wyjaśnia Karolina.

Licytacje trwają do 10 grudnia. Można się w nie włączyć poprzez link: https://www.facebook.com/groups/657763202611797 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO