Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Festiwal Kwiatów w Busku-Zdroju

piątek, 20 maja 2022 10:05 / Autor: Dominika Skowron
Festiwal Kwiatów w Busku-Zdroju
Festiwal Kwiatów w Busku-Zdroju
Dominika Skowron
Dominika Skowron

Wydarzenie, które odbędzie się już 10-12 czerwcaw Busku-Zdroju to nie lada gratka dla wszystkich miłośników roślin. W ramach Festiwalu Kwiatów zaplanowano bowiem m.in. warsztaty, spcjalne pokazy oraz kiermasze. 

Festiwal rozpocznie się o godzinie 11, 10 czerwca. Otwarciu towarzyszyć będzie Parada Kwiatów z udziałem Buskiej Orkiestry Dętej. Następnie w Muszli Koncertowej Parku Zdrojowego odbędzie się potańcówka, podczas której wystąpi Zhanna Zharkova, skrzypaczka.

11 czerwca, podczas drugiego dnia festiwalu, zaplanowano kiermasz kwiatów: "Róże wczoraj i dziś" oraz "Oaza Lawendy". W godzinach 11-13 i 15-18 uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach, m.in. "Kwietne bukiety" czy "Odkrywcy natury" oraz zajęciach o tematyce kulinarnej. 

12 czerwca, na placu przed #TężniaBusko będzie można skorzystać z Kina Sferycznego, ciekawym punktem programu jest również pokaz mody czy Boskie Iluminacje nocą. 

Informacje o tych i wielu innych atrakcjach, z których będzie można skorzystać podczas Festiwalu Kwiatów, są na stronie www.busko.com.pl 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO