Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Pędził ponad 200/h. Był po mieszance narkotyków

wtorek, 07 grudnia 2021 13:17 / Autor: Aleksandra Rękas
Pędził ponad 200/h. Był po mieszance narkotyków
Pędził ponad 200/h. Był po mieszance narkotyków
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Z prędkością 204 km/h gnał po trasie S-7 41-latek z powiatu radomskiego. Jak się okazało, mężczyzna kierował, mając sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i był pod wpływem mieszanki środków odurzających – marihuany, amfetaminy i kokainy.

Do kontroli drogowej doszło w niedzielę, piątego grudnia w Suchedniowie. Wtedy to mundurowi zatrzymali osobowe audi, którym zdecydowanie za szybko jechał 41-latek. Nie był jednak sam.

- Autem podróżowały jeszcze cztery osoby, w wieku od 22 do 31 lat. W czasie kontroli okazało się, że kierujący znajduje się pod wpływem marihuany, amfetaminy i kokainy. Dodatkowo posiada obowiązujący do 2023 roku sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych – wyjaśnia Jarosław Gwóźdź z KPP w Skarżysku-Kamiennej.

Na tym jednak nie koniec - policjanci znaleźli przy 41-latku prawie sześć gramów marihuany, a w pojeździe był jeszcze gram suszu i 37 tabletek extasy.

- Ponadto 27-letnia pasażerka posiadała  tabletkę extasy, a obok pojazdu znajdował się woreczek z zawartością białego proszku o wadze grama, wstępnie zidentyfikowany jako amfetamina – dodaje Jarosław Gwóźdź.

Szybko się okazało, że kolejny z pasażerów - 22-latek - był poszukiwany. Za kratkami spędzi 81 dni za niezapłaconą grzywnę.  Do aresztu trafiła cała piątka z feralnego samochodu.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO