Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Schronisko w Dyminach zachęca do adopcji kociąt

piątek, 20 maja 2022 12:21 / Autor: Magdalena Nowak
Schronisko w Dyminach zachęca do adopcji kociąt
Schronisko w Dyminach zachęca do adopcji kociąt
Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

W związku ze stale rosnącą liczbą kociąt trafiających do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach pracownicy apelują do mieszkańców Kielc oraz okolic o adopcje tych zwierząt.

– W okresie wiosenno-letnim w schronisku co roku pojawia się duża liczba małych kotów. Mimo starań i ogłoszeń adopcyjnych schronisko bywa przepełnione. Apelujemy do mieszkańców Kielc i okolic o rozpowszechnianie tej informacji, wierzymy, że maluchy znajdą szczęśliwe domy – mówi Klaudia Kogut ze schroniska w Dyminach.

 Adopcja zwierzęcia to szansa na zdobycie przyjaciela na długie lata. Jednak wzięcie czworonoga ze schroniska jest dużym wyzwaniem i musi być przemyślaną decyzją. Opieka nad zwierzęciem, to odpowiedzialność na lata. Poza tym w procesie adopcyjnym nowi opiekunowie muszą spełnić szereg warunków.

Jeśli ktoś szuka czworonożnego przyjaciela, powinien odwiedzić stronę internetową Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach i skontaktować się z pracownikami telefonicznie pod numerem 41 361 67 24 w godzinach 8:00-16:00, mailowo: schronisko.dyminy@wp.pl lub przez profil: https://www.facebook.com/schroniskokielce/

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO