Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

[GALERIA] Zenon Martyniuk wystąpił w Sitkówce-Nowinach

sobota, 31 sierpnia 2019 16:21 / Autor: Wiktor Żelazny
[GALERIA] Zenon Martyniuk wystąpił w Sitkówce-Nowinach
[GALERIA] Zenon Martyniuk wystąpił w Sitkówce-Nowinach
Wiktor Żelazny
Wiktor Żelazny

„Przez Twe oczy zielone” czy „Czekam na Ciebie” – te i wiele innych hitów Zenona Martyniuka mogli wysłuchać ci, którzy zdecydowali się dzisiaj odwiedzić Sitkówkę-Nowiny. W ramach święta, oprócz występu króla disco-polo, na wszystkich gości czekał szereg innych atrakcji.

Oprócz piosenek disco-polo przybyli do gminy Sitkówka-Nowiny bawili się przy największych hitach grupy Roxette. Wszystko za sprawą cover bandu Roxanne – Roxette Tribute Band, który zaprezentował najpopularniejsze piosenki szwedzkiego zespołu.

Popisy wokalne to nie wszystko, co zaprezentowano na scenie. Nie lada atrakcją był pokaz gimnastyczny Magdaleny Grabki. Laureatka ogólnopolskich konkursów gimnastyki powietrznej wykonała na scenie zapierające dech w piersiach akrobacje na szarfie.

Tegoroczne święto gminy Sitkówka-Nowiny miało nietypowy charakter. Oprócz nowoczesnej formy zabawy, dodano obrzędy dożynkowe. Była prezentacja wieńca, jego ośpiewanie, a także występy zespołów ludowych. Zabawie towarzyszyły liczne atrakcje dla najmłodszych.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO