REGION
Zakończenie Roku Szkolnego w „Elektryku”. Gościem specjalnym Renata Janik
Zespół Szkół Elektrycznych w Kielcach zakończył rok szkolny. W uroczystości wzięła udział Renata Janik, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego, która wręczyła wyróżnienia za dobre wyniki w nauce.
– W naszym województwie nie brakuje zdolnej młodzieży. Dziś we wspaniałym Zespole Szkół Elektrycznych w Kielcach, po raz kolejny mam przyjemność uroczyście pogratulować osiągnięć wyróżniającym się wychowankom tej placówki. Ale chciałabym skierować te słowa do wszystkich uczniów: jesteście dumą i przyszłością regionu. Bądźcie dalej aktywni i rozwijajcie swoje pasje – mówiła wicemarszałek Renata Janik.
W czasie uroczystości wręczono także ważne dla społeczności Zespołu Szkół Elektrycznych pamiątkowe odznaczenia „Przyjaciel Elektryka”.
(źródło: UMWŚ)

![[FOTO] Przedświąteczne spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim](/media/k2/items/cache/03f373257a1c452fad1cc78a077738fc_XS.jpg)
![[FOTO] Pierwsza Dama otworzyła ZAZ w Busku-Zdroju](/media/k2/items/cache/34f20104c6301a0f61491d15cf5b74d8_XS.jpg)
![[FOTO] Świąteczne dekoracje i ozdoby kupisz w urzędach](/media/k2/items/cache/1cf25f78cec64b133e4951df9c73eb2b_XS.jpg)

