Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

SPORT

Trwa sprzedaż karnetów na mecze PGE Kielce

poniedziałek, 06 lipca 2020 11:14 / Autor: Damian Wysocki
Trwa sprzedaż karnetów na mecze PGE Kielce
fot. Anna Benicewicz-Miazga
Trwa sprzedaż karnetów na mecze PGE Kielce
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Tylko do piątku "karnetowicze" PGE Kielce mogą wykupić swoje miejsca z poprzedniego sezonu. Jeśli tego nie zrobią, w sobotę trafią one do otwartej sprzedaży.  

Najprawdopodobniej sezon 2020/21 odbędzie się przy udziale publiczności. Obecnie trwają prace nad specjalnym protokołem, który pozwoli na częściowe wypełnienie trybun. Osoby, które zdecydują się na zakup karnetu będą w uprzywilejowanej pozycji przy ograniczeniu liczby miejsc.

W tym roku sprzedaż stałych wejściówek ma szczególne znaczenie dla siedemnastokrotnego mistrza Polski, który chce pozyskać z niej co najmniej 1 milion 750 tysięcy złotych. Taka kwota zostanie uzyskana, jeśli uda się sprzedać 1500 karnetów kibicowskich i 200 karnetów VIP (po 5 tys. zł za sztukę).

– Sprzedaż karnetów VIP idzie bardzo dobrze. Mamy sporo nowych parterów. Ci dotychczasowi również zadeklarowali pomoc. Jestem spokojny, że dobijemy do wyznaczonego celu, bo mamy sporo nowych kontaktów. W tym wszystkim pomaga nam zmiana terminów meczów Ligi Mistrzów, które będą odbywać się w środę i czwartek. Dla przedsiębiorców jest to dogodniejszy termin, niż dla kibiców – mówił nam w ubiegłą środę Bertus Servaas, prezes kieleckiego klubu.

– Jeśli chodzi o normalne wejściówki, do tej pory nie przeprowadziliśmy jeszcze zbyt dużej promocji, ale to zmieni się w najbliższych dniach. Jest ryzyko, że mecze będą odbywały się bez udziału publiczności, co widzimy po wynikach sprzedaży. Zachęcamy jednak wszystkich do takiej formy wsparcia. Jednocześnie szukamy różnych możliwości, aby zapełnić tę lukę w inny sposób – podsumował Bertus Servaas.  

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT SPRZEDAŻY KARNETÓW MOŻNA ZNALEŹĆ – TUTAJ

7 medium

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO