Cebula i Zając zagrali w młodzieżówce

czwartek, 03 września 2015 20:25 / Autor: Damian Wysocki

Reprezentacja Polski U-20 (rocznik 1995) wygrała 1-0 (1-0) ze Szwajcarią w swoim pierwszym spotkaniu kolejnej edycji Turnieju Czterech Narodów. W meczu od pierwszej minuty zagrało dwóch zawodników Korony Kielce – Marcin Cebula oraz Tomasz Zając. W poniedziałek o 17:00 podopieczni Miłosza Stępińskiego zagrają we Włocławku z Niemcami.

Jedyną bramkę w spotkaniu strzelił Rafał Makowski, który trafił do siatki Szwajcarów w 12. minucie. Marcin Cebula został zmieniony po godzinie gry przez Sebastiana Boneckiego, natomiast Tomasz Zając boisko opuścił w przerwie, a zastąpił go Vincent Rabiega.

W drugim meczu TCN, Niemcy wygrały 2:0 z Włochami.

W piątek o 12 Korona w Krakowie zagra sparing z Cracovią.

Szwajcaria 0-1 Polska

Bramka: Rafał Makowski 12’

Szwajcaria:  Baumann - Gonçalves (84’ Rhynner), Mbabu,  Rodrigues, Fraga (64’ Kleiner) - Hunziker (64’ Campo), Haas, Costa, Castroman (64’ Gazzetta), Pedro (71’ Ming-yang) - Itten (64’  Dangubic).

Polska: Pogorzelec - Stolarski, Horoszkiewicz, Szarek, Dankowski (70’ Stępiński) - Zając (46’ Rabiega), Nalepa (60’ Urbańczyk), Makowski (82’ Szymonowicz), Cebula (60’ Bonecki), Jagiełło (46’ Kun) -  Piątek (46’ Arak).

W drugim dzisiejszym meczu Włochy przegrały 0-2 (0-1) z Niemcami.