Drabik obroniła tytuł mistrzyni Polski

czwartek, 19 listopada 2020 23:10 / Autor: Damian Wysocki

Sandra Drabik z SK Kickboxing Kielce została mistrzynią Polski w boksie w kategorii 51 kg. W finale turnieju, który odbywa się w Wałczu, pokonała jednogłośnie na punkty Natalię Rok z Pomorzanina Toruń. Kielczanka obroniła tytuł  sprzed roku.

Tegoroczna droga Sandry Drabik do „złota” była bardzo krótka, bo wiodła tylko przez dwie walki. W tej otwierającej wygrała po nokaucie w pierwszej rundzie.

Dla Sandry Drabik to dziesiąty medal mistrzostw Polski. 32-latka ma na swoim koncie cztery krążki z najcenniejszego kruszcu.

W piątek o złote medale mistrzostw Polski powalczą trzej bokserzy KKB RUSHH Kielce: Bartosz Gołębiewski (75kg), Daniel Adamiec (81kg) i Tomasz Niedźwiecki (91kg).

Melduję wykonanie zadania ???? Tytuł Mistrzyni Polski 2020 zdobyty ? Bardzo się cieszę, że wracamy z pasem do domu ? I...