Finał Centralnej Ligi Juniorów nie dla Korony

środa, 20 czerwca 2018 14:43 / Autor: Damian Wysocki

Juniorzy młodsi Korony Kielce nie zagrają w finale Centralnej Ligi Juniorów. "Żółto-czerwoni" w rewanżowym spotkaniu półfinału rozgrywek przegrali na wyjeździe z Pogonią Szczecin 1:2. Przypomnimy, pierwszy pojedynek zakończył się bezbramkowym remisem.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 43. minucie po golu Jakuba Iskry. W 57. minucie do wyrównania doprowadził Bartosz Prętnik. Ostatnie słowo należało jednak do "Portowców", a gola na wagę awansu w 77. minucie zdobył Jowin Radziński.

Finał CLJ U-17 zostanie rozegrany 27 czerwca w Pruszkowie. Pogoń zagra ze zwycięzcą pary Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław. W pierwszym spotkaniu drużyna z Podlasia wygrała 3:0.