Kallaste i Arweładze rywalizowali z Finami. Ze zmiennym szczęściem

sobota, 13 października 2018 08:09 / Autor: Damian Wysocki

Dwóch zawodników Korony Kielce wystąpiło w piątkowych meczach międzypaństwowych. Estończyk Ken Kallaste oraz Gruzin Wato Arweładze rywalizowali z Finami.

Więcej szczęścia miał drugi z nich. "Młodzieżówka" Gruzji w wyjazdowym meczu eliminacji EURO U-21 wygrała 2:1. Pomocnik Korony na boisku przebywał przez 59. minut, po tym czasie został zmieniony przez Nikę Kawtaradze. Kadra Arweładze we wtorek, w ostatnim meczu kwalifikacyjnym, w Gdyni zmierzy się z Polską.

Ken Kallaste rozegrał 90. minut w meczu 3. kolejki Ligi Narodów z Finlandią. Jego kadra przegrała w Tallinie 0:1. Estonia po trzech spotkaniach na swoim koncie ma zero punktów. Kadra obrońcy Korony w poniedziałek zmierzy się z Węgrami.