Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Karacić zostaje w Kielcach na dłużej

czwartek, 16 grudnia 2021 14:50 / Autor: Damian Wysocki
Karacić zostaje w Kielcach na dłużej
Karacić zostaje w Kielcach na dłużej
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi przewidywaniami, Igor Karacić zostanie w Łomży Vive Kielce. Jego kontrakt został przedłużony o trzy lata. 

Przyszłość 33-letniego rozgrywającego była dużą niewiadomą. Po zakontraktowaniu Stasa Skube wydawało się, że Chorwat opuści Kielce po wypełnieniu trzyletniej umowy. 

W pierwszej części tego sezonu grał jednak bardzo dobrze i znalazł się w planie klubu na kolejny sezon. Jego umowa została przedłużona aż o trzy sezony.

– Mogę tylko powiedzieć, że jestem szczęśliwy, że udało nam się dojść do porozumienia z klubem i że mogę kontynuować moją karierę w Kielcach. Wraz z moją żoną świetnie się tu czujemy i mamy wszystko, czego nam potrzeba. Klub jest na najwyższym możliwym poziomie i nasze ambicje rosną każdego dnia. Wiele już zostało zainwestowane w ten projekt i mam nadzieję, że my – zawodnicy prowadzeni przez naszego trenera – zrealizujemy tę inwestycję. Wierzę, że nie zabraknie nam sukcesów i że sprawimy, że szcześliwi będą także nasi kibice, których przy tej okazji muszę wyróżnić za wszystko, co dla nas robią – mówi Igor Karacić. 

Takich ruch niemal na pewno oznacza, że na wypożyczenie w przyszłym sezonie powędruje Haukur Thrastarson, podobnie jak inny, młody playmaker – Serb Stefan Dodić.

Na środku rozegrania będą grać Igor Karacić, Michał Olejniczak, Stas Skube i Daniel Dujszebajew. Ostatni z nich będzie miał jednak więcej zadań defensywnych.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO