Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Łomża Vive jedzie do odmienionej drużyny Bartosza Jureckiego

piątek, 03 grudnia 2021 11:34 / Autor: Damian Wysocki
Łomża Vive jedzie do odmienionej drużyny Bartosza Jureckiego
Łomża Vive jedzie do odmienionej drużyny Bartosza Jureckiego
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Szczypiorniści Łomży Vive Kielce stoczyli w czwartek bardzo zacięty i twardy bój w Paryżu. W sobotę czeka ich mocne ligowe przetarcie. W 11. kolejce PGNiG Superligi, zagrają na wyjeździe z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski

Podopieczni Tałanta Dujszebajewa musieli przełknąć gorycz porażki po raz pierwszy od ponad dwóch miesięcy. W Stade Pierre de Coubertin przegrali z Paris Saint-Germain 27:32. 

Tradycyjnie, niemal z marszu mistrzowie Polski przystąpią do ligowej rywalizacji. Na ich drodze stanie piąta siła trwającego sezonu. Latem Piotrkowianin przeszedł metamorfozę. Z drużyny walczącej o utrzymanie doskoczył do czołówki. Wszystko dzięki transferom.

– To zupełnie inny zespół. Regularnie punktują. Ostatnio ograli mocną ekipę z Kalisza i wygrali na wyjeździe w Głogowie. Zasługują na szacunek. Bartek Jurecki sprowadził kilku dobrych zawodników. Mają zagrożenie z drugiej linii. Do tego mocno pracują w obronie, przez którą ciężko się przedostać – mówi Krzysztof Lijewski, drugi trener kieleckiego zespołu.

Sobotni mecz w Piotrkowie Trybunalskim rozpocznie się o godz. 19.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO