Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Łomża Vive zaprasza na kolejną wycieczkę. Tym razem do Porto

środa, 01 grudnia 2021 02:16 / Autor: Damian Wysocki
Łomża Vive zaprasza na kolejną wycieczkę. Tym razem do Porto
Łomża Vive zaprasza na kolejną wycieczkę. Tym razem do Porto
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Łomża Vive Kielce wyznacza europejskie standardy. Po sukcesie wspólnego wyjazdu drużyny z kibicami i sponsorami do Barcelony, teraz organizuje wycieczkę do Porto. Mecz ze „Smokami” odbędzie się 9 grudnia.

Podobnie jak poprzednim razem klub przygotował szereg atrakcji dla wszystkich, którzy zdecydują się na wspólny wyjazd z drużyną. W programie znalazły się m.in. degustacja wina, pokaz portugalskiego tańca fado, zwiedzanie miasta i rejs statkiem po rzece Douro. Oczywiście najważniejszym punktem będzie spotkanie z FC Porto, a następnie wspólna kolacja z zespołem.

– Kiedy na takim wyjeździe masz ponad stu swoich kibiców na trybunach, to piękna sprawa. Czujemy się wtedy jak jedna rodzina. To bardzo przyjemne uczucie. Oby w przyszłości były trzy, cztery takie samoloty – mówi Tałant Dujszebajew, trener kieleckiego zespołu.

Koszt wyjazdu to 800 euro plus 23 proc. VAT. Wszystkie dane potrzebne do zarezerwowania miejsca można znaleźć na stronie kielcehandball.pl.

W związku z obostrzeniami obowiązującymi w Portugalii każdy z uczestników będzie musiał przed wylotem wykonać na własny koszt obowiązkowy test na Covid-19.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO