Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

SPORT

Łukowski: Wiemy na co nas stać

czwartek, 29 lipca 2021 08:11 / Autor: Damian Wysocki
Łukowski: Wiemy na co nas stać
Łukowski: Wiemy na co nas stać
Damian Wysocki
Damian Wysocki

– Jakie mam cele indywidualne? Liczy się tylko pomoc zespołowi – mówi Jakub Łukowski, lider ofensywy Korony Kielce, przed startem nowego sezonu Fortuna I Ligi.

25-latek był jednym z nielicznych zawodników „żółto-czerwonych”, który może zaliczyć rundę rewanżową poprzedniego sezonu do udanych. W 17 meczach strzelił sześć bramek, a przy dwóch kolejnych zanotował asystę. Teraz również ma odgrywać ważną rolę, a po letnich wzmocnieniach będzie mógł liczyć na większe wsparcie.

– Mamy bardzo dobry zespół i sporo jakości. Nastroje przed startem sezonu są pozytywne. Wiemy na co nas stać i o jakie cele możemy grać – mówi Jakub Łukowski.

W inauguracyjnej kolejce Korona podejmie na swoim stadionie Skrę Częstochowa. Do starcia z tegorocznym beniaminkiem podchodzi w roli faworyta.

– To nie będzie łatwy mecz. Oczywiście, będziemy starali się narzucić swój styl. Nie wiemy jednak do końca, czego możemy spodziewać się po rywalach. Oglądaliśmy ich spotkania z drugiej ligi. Teraz jest nowe rozdanie, trochę inni zawodnicy – wyjaśnia pomocnik „żółto-czerwonych”.

Piątkowy mecz Korona – Skra na Suzuki Arenie rozpocznie się o godz. 20 i będzie w całości transmitowany na naszej antenie.

fot. Maciej Urban (CKsport.pl)

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO