Maciej Giemza trzeci na Hungarian Baja

poniedziałek, 12 sierpnia 2019 08:33 / Autor: Damian Wysocki

Motocykliści Orlen Teamu znakomicie zaprezentowali się podczas ostatniej rundy Pucharu Świata w Rajdach Baja na Węgrzech. Adam Tomiczek wygrał dwudniową rywalizację, a Maciej Giemza był trzeci.

Giemza każdy z czterech odcinków specjalnych kończył z trzecim czasem. Do swojego kolegi z drużyny stracił 27 minut i 38 sekund.

– Bardzo się cieszę, że znalazłem się na podium. Byłem tu po raz pierwszy i rajd mi się podobał, mimo że musieliśmy długo czekać na swoje przejazdy. Dobrze mi się jechało, motocykl spisywał się świetnie, a zespół wykonał swoją pracę bez zarzutu. Ominęły mnie problemy i oceniam ten start, jako bardzo udany – podsumował rajd Maciej Giemza.

Hungarian Baja był ostatnią rundą Pucharu Świata FIM w rajdach Baja. Zwycięzcą cyklu został Benjamin Melot, przed Jakubem Piątkiem i Sultanem Al-Balooshim. Zawodnicy Orlen Teamu wystąpili w dwóch rundach. Adam Tomiczek został sklasyfikowany na czwartym miejscu, Maciej Giemza był szósty.

24-letni Piekoszowianin w dniach 29 sierpnia - 1września wystąpią w rajdzie Baja Poland.

Tag: Orlen Team