Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Menadżer klubu Stenmalma: Servaas prowadzi swoją grę  

poniedziałek, 18 października 2021 12:06 / Autor: Damian Wysocki
Menadżer klubu Stenmalma: Servaas prowadzi swoją grę   
fot. Redbergslik RK
Menadżer klubu Stenmalma: Servaas prowadzi swoją grę   
fot. Redbergslik RK
Damian Wysocki
Damian Wysocki

– Bertus Servaas prowadzi swoją grę. Wywiera presję na różne sposoby – powiedział Tony Larsson, menadżer Redbergslik RK, odnośnie negocjacji transferu Elliota Stenmalma.

Jaki czas temu prezes Łomży Vive poinformował, że prowadzi negocjacje z największym talentem szwedzkiej piłki ręcznej. 19-letni lewy rozgrywający odwiedził nawet Kielce i razem z rodzicami oraz menadżerem oglądał spotkanie Ligi Mistrzów z Telekomem Veszprem.

Po tym Bertus Servaas odkrył karty i przekazał, że kielecki klub jest coraz bliżej zakontraktowania tego zawodnika. Ten decyzję odnośnie swojej przyszłości podejmie w najbliższym czasie.

– Berus Servaas idzie w swoim stylu, prowadzi swoją grę. Wywiera presję na różne sposoby. Nie wdaje się w szczegóły, nic nie jest w stu procentach pewne. To trochę zabawne. Kielce uciekają się do niekonwencjonalnych metod, aby przyciągnąć Eliota. To taktyka negocjacyjna, aby nieco odstraszyć inne kluby – mówi Tony Larsson, menadżer Redbergslik RK, cytowany przez szwedzki portal aftonbladet.se.

Kontrakt Elliota Stenmalma, króla strzelców ostatniego młodzieżowego Euro, obowiązuje do końca czerwca 2024 roku. Kielecki klub widzi go w swojej kadrze już od następnego sezonu, dlatego jeśli uda się przekonać zawodnika, pozostanie jeszcze kwestia negocjacji z jego obecnym pracodawcą.

– Wszystko jest kwestią pieniędzy. Będziemy stać twardo przy tym, czego chcemy – tłumaczy menadżer Redbergslik RK.

Prezes Bertus Servaas poinformował nas, że negocjacje z Elliotem Stenmalmem ciągle trwają.

– Najpierw musimy osiągnąć porozumienie z zawodnikiem. Dopiero wtedy będziemy rozmawiać z jego klubem. Mam nadzieję, że wszystko wyjaśni się jak najszybciej – powiedział nam prezes Łomży Vive.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO