Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

[POSŁUCHAJ] Nasi ludzie rozkręcą atmosferę w „Kotle Czarownic”

wtorek, 29 marca 2022 15:11 / Autor: Damian Wysocki
[POSŁUCHAJ] Nasi ludzie rozkręcą atmosferę w „Kotle Czarownic”
fot. Paweł Jańczcyk
[POSŁUCHAJ] Nasi ludzie rozkręcą atmosferę w „Kotle Czarownic”
fot. Paweł Jańczcyk
Damian Wysocki
Damian Wysocki

We wtorek piłkarska reprezentacja Polski rozegra najważniejszy mecz w 2022 roku. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie zmierzy się ze Szwecją. Zwycięzca pojedzie na grudniowe mistrzostwa świata w Katarze. Za otoczkę spotkania będą odpowiadać kielczanie: spiker Paweł Jańczyk i DJ Tomasz Dudek.

– Myślę, że kibice rozgrzaliby się przy tym meczu nawet bez spikera. To spotkanie ma tak duży ładunek emocjonalny. Rozmawialiśmy z Tomkiem, że mimo tego, iż mamy już swoje lata, a na swoim koncie bardzo dużo ważnych meczów, to jeszcze takiego spotkania nie mieliśmy. To jest jeden pojedynek, który ma olbrzymią wagę – mówi Paweł Jańczyk, doskonale znany kieleckim kibicom z prowadzenia meczów Korony.  

– To jest coś  wyjątkowego. Nie czujemy tremy, ale olbrzymią ekscytację. Pracujemy długimi godzinami, aby niczego nie popsuć. Liczymy na publiczność. Mam jedno marzenie związane z tym spotkaniem. Myślę, że mogę to zdradzić. Na końcu scenariusza jest taki punkt, który mówi, że przekazuję mikrofon kapitanowi reprezentacji. Chciałbym, aby Robert Lewandowski powiedział kilka słów do kibiców, bo to będzie oznaczało, ze pojedziemy na mundial – tłumaczy Paweł Jańczyk.

Wtorkowy mecz w „Kotle Czarownic” w Chorzowie rozpocznie się o godz. 20.45.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO