Reprezentacyjny występ Kaczarawy

sobota, 02 czerwca 2018 08:26 / Autor: Damian Wysocki

Nika Kaczarawa, napastnik Korony Kielce, wystąpił w reprezentacji Gruzji w wygranym 1:0 sparingu z Maltą.

Pojedynek został rozegrany w austriackim Schwaz. Kaczarawa na boisku pojawił się w 71. minucie, kiedy zmienił Budu Ziwziwadze. Gola na wagę zwycięstwa dla "Krzyżowców" w 90. minucie z rzutu karnego strzelił Guram Kaszia.

Gruzja kolejny mecz towarzyski rozegra we wtorek, jej rywalem na wyjeździe będzie Luksemburg.

Kaczarawa do 30 czerwca jest zawodnikiem Korony. 24-latek w Kielcach przebywa na zasadzie wypożyczenia z FK Rostow. Jego kontrakt z rosyjskim klubem wygasa jednak z końcem miesiąca, a władze zespołu z nad rzeki Don jeszcze nie zdecydowały o jego przedłużeniu. O tym, gdzie Gruzin będzie kontynuował swoją karierę przekonamy się w najbliższych dniach. Szanse na to, aby dalej grał w "żółto-czerwonych" barwach są niewielkie.