Wisła dalej niepokonana. Trzecia kolejna porażka rezerw Korony

poniedziałek, 17 sierpnia 2020 08:41 / Autor: Damian Wysocki

Rezerwy Korony Kielce poniosły trzecią porażkę z rzędu w rozgrywkach trzeciej ligi. Liderem pozostaje Wisła Sandomierz, która obok swojej imienniczki z Puław, odniosła cztery zwycięstwa.

Podopieczni Rafała Wójcika notują kapitalny start. W sobotę pokonali na wyjeździe Siarkę Tarnobrzeg 1:0 po golu Krzysztofa Zawiślaka.

Na drugim biegunie jest Korona II. W niedzielę kielczanie przegrali przed własną publicznością z Sokołem Sieniawa 1:2, tracąc punkt w doliczonym czasie gry.

W ostatnich minutach zwycięstwo z rąk wypuścił ŁKS Probudex. Tegoroczny beniaminek długo prowadził na wyjeździe z Chełmianką Chełm 1:0 po trafieniu Adama Imieli. Gospodarze wyrównali w szóstej minucie doliczonego czasu po golu Pawła Myśliwieckiego. W rezerwach zagrało kilku zawodników, którzy nie wystąpili lub grali mniej w sobotnim spotkaniu pierwszej drużyny w Kaliszu: Jakub Osobiński, Rafał Grzelak, Dawid Więckowski, Zvonimir Petrović, Jakub Górski, Maciej Firlej i Wiktor Długosz.

W następnej kolejce Korona II zagra na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski, Wisła podejmie Podhale Nowy Targ, a ŁKS Probudex Wisłokę Dębica.