[WYNIKI] Kulka i Jarząbek najszybsi w Szydłowie

sobota, 28 grudnia 2019 13:51 / Autor: Damian Wysocki

Ponad pół tysiąca osób wzięło udział w 40. Jubileuszowych Międzynarodowych Biegach Sylwestrowych w Szydłowie. Najszybciej dziesięciokilometrową trasę pokonał Szymon Kulka z małopolskiej Ropy, który potrzebował na to 30 minut i 42 sekund. Wśród pań, z czasem 38 minut i 2 sekundy, zwyciężyła Sabina Jarząbek z Kielc.

Za plecami Szymona Kulki uplasowali się z Andrzej Strażyński z Końskowoli (31:09) i Marokańczyk Elasri Abderrahim (31:13). Podium kobiet uzupełniły Katarzyna Kmieć z Perły (41:45) i Maria Bahranowska-Kilian z Krakowa (42:46).

WYNIKI BIEGU – TUTAJ

Bieg główny ukończył 213 osób. Ponad trzystu zawodników wystartowało w biegach dzieci i młodzieży. Zawody w Szydłowie są najstarszymi biegami sylwestrowymi w Polsce.