Znów przegrywały do przerwy i ponownie odwróciły losy meczu. Koroneczki górą na Śląsku!

sobota, 30 września 2023 20:11 / Autor: Michał Gajos
Michał Gajos

Suzuki Korona Handball przegrywała do przerwy w Jeleniej Górze, podobnie jak przed tygodniem w Gliwicach. Tam samo jak ostatnio, kielczaniki odrobiły też straty i wygrały w drugim meczu z rzędu Ligi Centralnej.

Podopieczne Pawła Tetelewskiego pojechały do Jeleniej Góry jako czwarta drużyna tabeli po pierwszej kolejce Ligi Centralnej. Na inaugurację kielczanki pokonały w Gliwicach SPR Sośnicę. Teraz, ponownie na wyjeździe, spotkały się z Vitamineo Jelenia Góra, a więc zespołem, który przegrał na otwarcie kampanii z MTS-em Żory.

Szczypiornistki ze Świętokrzyskiego rozegrały na Dolnym Śląsku bardzo podobne zawody, pod kątem ich przebiegu, co w minionej serii gier. Przyjezdne bowiem ponownie przegrywały do przerwy (15:16), aby finalnie odwrócić wynik i wygrać 30:26! To więc drugi triumf z rzędu w drugim meczu sezonu.

Za tydzień Koroneczki rozegrają pierwszą domową partię, a zmierzą się z UKS-em Dziewiątka Legnica.