Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Kiermasz letni w Targach Kielce z ogromnym zainteresowaniem

poniedziałek, 08 czerwca 2020 14:27 / Autor: Magdalena Nowak
Kiermasz letni w Targach Kielce z ogromnym zainteresowaniem
Kiermasz letni w Targach Kielce z ogromnym zainteresowaniem
Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Miniony weekend w Targach Kielce był pełen atrakcji i przyciągnął ponad 4500 osób. Na kiermaszu letnim pojawili się kolekcjonerzy zabytkowych mebli oraz winyli, zwolennicy rowerów, a także wielbiciele ogrodu i zieleni.

Kolejny w tym roku, kiermasz w Targach Kielce trwał dwa dni, od 6 do 7 czerwca 2020 roku. Wśród roślin ogrodowych pojawiło się wiele rodzajów sadzonek, drzew ozdobnych i owocowych,  ziół oraz kwiatów. Dodatkowo zaprezentowano nowoczesne i stylowe meble z palet, fontanny, a także wiele innych akcesoriów do ogrodu. W obszernej ofercie sprzedających można było znaleźć również artykuły i ubranka dziecięce, pościel, haftowane obrusy, rzeźby, porcelanę, obrazy, meble z wikliny oraz liczne wyroby rękodzielnicze. Dużym zainteresowaniem cieszyła się giełda kolekcjonerska oraz wyprzedaż garażowa, gdzie pojawiły się m.in. antyki, meble w stylu wintage, książki, a także płyty winylowe.

Pysznych doznań dostarczyła uczestnikom kiermaszu obecność najsmaczniejszych foodtrucków oraz wystawców z regionalnymi produktami: gotowymi potrawami, oscypkami i słodyczami.

Swój debiut, na kieleckim spotkaniu letnim miała giełda rowerowa, podczas której zaprezentowano rowery i akcesoria dostępne w przystępnej cenie oraz hulajnogi.

 

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO