Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Eco friendly z Energetycznym Centrum Nauki KPT

piątek, 22 stycznia 2021 10:30 / Autor: Adrianna Linertowicz
Eco friendly z Energetycznym Centrum Nauki KPT
Eco friendly z Energetycznym Centrum Nauki KPT
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Współcześnie zmiany klimatu są jednym z największych zagrożeń dla świata. Z tego powodu warto poszerzać swoją wiedzę w zakresie ekologii i postaw przyjaznych środowisku. I tu z pomocą przychodzi Energetyczne Centrum Nauki KPT, które prezentuje cykl naukowych ciekawostek w ramach projektu Green Thinking.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Cykl adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizatorzy chcą przybliżyć tematykę związaną między innymi z zieloną energią, wdrażaniem ekologicznych rozwiązań w obszar przedsiębiorczości, a także z etyką w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Kielecki Park Technologiczny realizuje projekt Green Thinking z myślą o młodzieży, nauczycielach, młodych przedsiębiorcach, ale też zwykłych mieszkańcach regionów, z których pochodzą partnerzy projektu.

Nie zabraknie również filmów, gier i zagadek. Nauczyciele z kolei będą mogli wykorzystać rozmaite kursy podczas lekcji, warsztatów i szkoleń. Jak informuje KPT, z wypracowanych rozwiązań będzie mógł bezpłatnie skorzystać każdy, komu nie jest obojętny los naszej planety.

Więcej szczegółów dotyczących projektu Green Thinking można znaleźć tutaj i tutaj.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO