Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Porozumienie zbiera podpisy dla prezydenta Andrzeja Dudy

wtorek, 18 lutego 2020 12:57 / Autor: Michał Łosiak
Porozumienie zbiera podpisy dla prezydenta Andrzeja Dudy
Porozumienie zbiera podpisy dla prezydenta Andrzeja Dudy
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Świętokrzyscy Samorządowcy Porozumienia Jarosława Gowina zainaugurowali zbiórkę podpisów pod kandydaturą prezydenta Andrzeja Dudy. – Mamy nadzieję na przychylność mieszkańców – mówi wicemarszałek województwa świętokrzyskiego Renata Janik.

Ugrupowanie wicepremiera Gowina wchodzi w skład Zjednoczonej Prawicy, w której pozostałymi koalicjantami są Prawo i Sprawiedliwość oraz Solidarna Polska. – Postulaty i założenia pana prezydenta są zgodne z tym, co wspólnie robimy od pięciu lat. W pełni popieramy politykę prowadzoną przez Andrzeja Dudę i w pełni się z nią utożsamiamy. Miejmy nadzieję, że po pierwszej turze wyborów będziemy cieszyli się ze zwycięstwa – dodaje wicemarszałek Janik.

W zbiórce biorą udział samorządowcy Porozumienia różnych szczebli. – Do tej inicjatywy włączą się całe struktury miejskie ugrupowania, ale również powiatowe i wojewódzkie. Chcemy pokazać, że prezydenta popiera cała Zjednoczona Prawica – zapewnia kielecki radny Dariusz Kisiel, a zarazem szef struktur partii w Kielcach. Z kolei radny i wiceszef Porozumienia w Kielcach Arkadiusz Ślipikowski podkreśla, że podpisy będą zbierane we współpracy z koalicjantami.

Działacze prowadzili zbiórkę na ulicy Sienkiewicza.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO