MIASTO
Żeglują po zalewie. Wciąż można zapisać dziecko


Pięciodniowa przygoda z żeglarstwem i… masa dobrej, aktywnej zabawy. To wszystko czeka na uczestników Projektu Polsailing. W ramach zajęć, dzieci nie tylko poznają tajniki żeglowania, ale i pływają na rowerkach wodnych, kajakach, czy poznają elementy ratownictwa wodnego.
Bezpłatne zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat.
– Są zabawy ruchowe, gry terenowe, rowery wodne, kajaki, a także prace bosmańskie i elementy ratownictwa wodnego. Po zakończonym kursie dzieci dostają Certyfikat Zdolnego Żeglarza – informował Andrzej Kosmala, prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Zalew Kielce.
Tygodniowe turnusy zaczynają się w każdy poniedziałek lipca, zajęcia odbywają się do końca wakacji. Przyszli żeglarze ćwiczą na Zalewie Kieleckim, zapisać można się TUTAJ.



![[FOTO]](/media/k2/items/cache/7026e0f4786fbb23c7e5780be06f8dc6_L.jpg)
![[FOTO] W Kielcach powstała pierwsza w Polsce „Via Ferrata”](/media/k2/items/cache/6cbea909db50d650b0df71c54a10fe03_L.jpg)



