Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

SPORT

Atak zimy nie zatrzymał Korony

środa, 13 stycznia 2021 13:36 / Autor: Damian Wysocki
Atak zimy nie zatrzymał Korony
fot. Korona Kielce
Atak zimy nie zatrzymał Korony
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Atak zimy nie zakłócił przygotowań Korony Kielce do drugiej części sezonu. Świetną pracę wykonał Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. 

Podopieczni Macieja Bartoszka cały okres przygotowawczy spędzą na miejscu. Ich głównym boiskiem treningowym w tym czasie jest to przy ulicy Kusocińskiego, które posiada system podgrzewania murawy.

Po ostatnich opadach śniegu pracownicy kieleckiego MOSiR-u, których obowiązki koordynuje Robert Łataś, mieli sporo pracy, ale obiekt był gotowy na pierwszy trening zespołu o godz. 11. W środę „żółto-czerwoni” mają w planach jeszcze popołudniową jednostkę.

Na czwartek sztab szkoleniowy zarządził wewnętrzną gierkę. Wezmą w niej udział testowani pomocnicy: Portugalczyk Ednilson Furtado i Holender David Panka.

Niebawem do zespołu powinien dołączyć Filipe Oliveira. Jego dotychczasowy klub, portugalski drugoligowiec Uniao Desportiva Vilafranquens, potwierdził transfer do Korony. Przed podpisaniem kontraktu ofensywny pomocnik musi przejść jednak testy medyczne i wydolnościowe.

W piątek i sobotę podopiecznych Macieja Bartoszka czeka więcej pracy w terenie. Niedziela będzie dla nich dniem wolnym.

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO