Bartoszek: Rywale wykorzystali nasze słabości

niedziela, 13 grudnia 2020 15:13 / Autor: Radio eM

–  Dziś to Radomiak się cieszy, ale po przerwie w rozgrywkach musimy wrócić mocniejsi i zrewanżować się w drugiej częsci sezonu –  powiedział Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce, po porażce 0:2 z Radomiakiem.

Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce:

Radomiak pokazał, że personalnie ma mocniejszą kadrę. Brakowało nam kilku zawodników i rywale to wykorzystali. Niekonsekwencja w kryciu podczas stałych fragmentów gry po raz kolejny doprowadziła do straty bramki i punktów. W ataku zabrakło nam konkretów. Graliśmy ambitnie do samego końca, ale to nie wystarczyło. Drugi stracony gol padł po kontrataku i był konsekwencją naszej gry na połowie rywala. Dziś to Radomiak się cieszy, ale po przerwie w rozgrywkach musimy wrócić mocniejsi i zrewanżować się w drugiej części sezonu.

Dariusz Banasik, trener Radomiaka Radom:

Z przebiegu spotkania uważam, że byliśmy zespołem lepszym. Mieliśmy więcej sytuacji do zdobycia gola. Cieszę się, że dość szybko zdobyliśmy bramkę. Później wychodziliśmy z kontratakami i utrzymywaliśmy się przy piłce. Nie dopuszczaliśmy Korony do klarownych sytuacji. Gospodarze mieli dużo stałych fragmentów, jednak nie zostały one wykorzystane. W ostatnich meczach brakowało nam dobrych zmian, ale dziś już było inaczej, ponieważ akcja rezerwowych dała nam drugą bramkę. Jesteśmy szczęśliwi, że wygraliśmy na tak trudnym terenie.

Wypowiedzi za: korona-kielce.pl