Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

SPORT

Grzesik objął drużynę z IV Ligi

niedziela, 21 lutego 2021 21:04 / Autor: Damian Wysocki
Grzesik objął drużynę z IV Ligi
fot. Mateusz Kaleta
Grzesik objął drużynę z IV Ligi
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Sławomir Grzesik, który w styczniu został zwolniony ze stanowiska trenera rezerw Korony Kielce, ma nową pracę. 51-latek objął czwartoligowego Hetmana Włoszczowa.

Grzesik był związany z kieleckim klubem od końcówki lat osiemdziesiątych. Najpierw jako piłkarz, później trener. W międzyczasie pracował w innych miejscach. W ostatnich sezonach odpowiadał za wyniki drugiej drużyny. Trzy razy obejmował rolę tymczasowego szkoleniowca pierwszego zespołu.

W styczniu, tuż przed startem przygotowań do drugiej części sezonu, włodarze kieleckiego klubu postanowili się z nim rozstać. W rundzie rewanżowej za wyniki rezerw „żółto-czerwonych” będzie odpowiadał Dariusz Kozubek.

–  Myślę, że teraz trochę odpocznę, ale życie pisze różne scenariusze – powiedział nam wówczas Sławomir Grzesik.

51-latek, który nie tak dawno zdobył licencję UEFA Pro, nie odpoczywał zbyt długo. Zdecydował się przyjąć propozycję świętokrzyskiego czwartoligowca – Hetmana Włoszczowa, który od kilku tygodni nie miał trenera, po tym jak Mariusz Lniany przeniósł się do Wiernej Małogoszcz.

Po pierwszej części sezonu Hetman zajmuje 16. miejsce. Rundę rewanżową zainauguruje 14 marca wyjazdowym meczem z GKS-em Nowiny.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO